Autor Tema: NAUTICKA OPREMA - TEHNONAUTIKA  (Pročitano 30240 puta)

0 člana i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže busa2

• Moderator
    • Mantra
  • Brod tip: nesto gvozdeno
  • Dužina: 8,5m
NAUTICKA OPREMA - TEHNONAUTIKA
« poslato: 30. April. 2013. / 22:07:13 »
Pozdrav svima , za sve koje interesuje ponuda nauticke opreme iz kataloga Motomarine evo sledeceg linka :
http://www.tehnonautika.rs/motomarine-katalog-2013/

sve cene iz kataloga  mozete dobiti putem poruke na ovom sajtu ili direktno na telefon  011;3755-976 ali je potrebno da navedete :
stranu iz kataloga i kod artikla koji vas interesuje .

Van mreže busa2

• Moderator
    • Mantra
Odg: NAUTICKA OPREMA - TEHNONAUTIKA
« Odgovor #1 poslato: 30. April. 2013. / 22:20:51 »
Prodavnica  Tehnonautika se nalazi na Zemunskom keju na uglu ulice Kej Oslobodjenja i Masarikovog trga (na samoj naplatnoj rampi za ulazak na pijacni parking).
A svi artikli se porucuju svakog ponedeljka da bi isti bili isporuceni u nasoj radnji vec u narednu subotu (za 5 dana ).
Takodje na stanju imamo  ponudu standardne nauticke opreme sledecih proizvodjaca : TREM , WASI , NAVIMO , ULTRAFLEX , NUBIAN , NGK , MOTUL , PITURA ...

Van mreže busa2

• Moderator
    • Mantra
« Odgovor #2 poslato: 30. April. 2013. / 22:28:48 »
Pored vec standardnog belog sukanog atestnog kanapa novina u radnji je i crni sukani kanap u dimenzijama od fi 10 do fi 18 i cenom od 90 do 220 din po metru ...

Van mreže busa2

• Moderator
    • Mantra
« Odgovor #3 poslato: 30. April. 2013. / 22:42:49 »
Takodje , mogucnost narudzbine svih vrsta Solas-ovih elisa za vanbrodske motore ...

Van mreže busa2

• Moderator
    • Mantra
« Odgovor #4 poslato: 06. Maj. 2013. / 20:15:08 »
uveli smo i sprejeve sa originalnim bojama za vanbrodske motore ...
cena jednog spreja od 400 ml je 1200 din .

Van mreže busa2

• Moderator
    • Mantra
« Odgovor #5 poslato: 08. Maj. 2013. / 22:06:24 »
sto se tice lepkova u nautici osim firmiranih brendova jako dobro (neki perfektno) su se pokazali proizvodi Akfix .
Izdvojio bih :
Akfix 610 - poliuretanski ekspresni  montazni lepak za porozne i neporozne materijale   
Akfix PA 360 - D4 poliuretanski lepak za drvo .

Van mreže sceka

• NF tim
  • *
    • GORO 3
  • Brod tip: Glastron GS249
  • Dužina: 7,6 m
  • Osp: UMČ
« Odgovor #6 poslato: 19. Septembar. 2013. / 20:45:20 »
Zanima me cena i rok isporuke rucnog brisaca (strana 202; kod 1950001).

Pozdrav  juhgfd

Van mreže busa2

• Moderator
    • Mantra
« Odgovor #7 poslato: 11. Novembar. 2013. / 18:55:10 »
jako mi je zao sto tek sada vidim scekin post i pitanje . Zaista se izvinjavam ali vas molim da razumete da nisam imao vremena da se konektujem ni na jedan forum za vreme sezone i evo tek od skoro sam poceo da pregledam postove . Odnosno odgovarao sam samo na telefonske upite upucene na prodavnicu.
Sceko cena  tog brisaca je 17 eura .

Van mreže sceka

• NF tim
  • *
    • GORO 3
« Odgovor #8 poslato: 11. Novembar. 2013. / 19:10:05 »
jako mi je zao sto tek sada vidim scekin post i pitanje . Zaista se izvinjavam ali vas molim da razumete da nisam imao vremena da se konektujem ni na jedan forum za vreme sezone i evo tek od skoro sam poceo da pregledam postove . Odnosno odgovarao sam samo na telefonske upite upucene na prodavnicu.
Sceko cena  tog brisaca je 17 eura .

Ja sam se vec zabrinuo da ste ljuti na mene  zhgfvcdxs, Cena mi odgovara, rezervisem jedan, kada je rok isporuke?

Van mreže sceka

• NF tim
  • *
    • GORO 3
« Odgovor #9 poslato: 11. Novembar. 2013. / 19:29:12 »
G. Busa, zaista bez zelje da se mesam u Vas posao ali kako se priblizavaju razliciti praznici evo linka jednog sajta http://www.nauticalia.com/ na kome ima veliki izbor poklona za nauticare.

Ja uvek kada nekome kupujem poklon se trudim da taj poklon ima neku upotrebnu vrednost ili makar kao ukras, nije bitna cena jer se nekada efekat postize sa jeftinim ali namenskim poklonom, uzmite na primer da bi sigurno vecinu vise obradovala lepa kapetanska solja za kafu nego kilo kafe jer ta solja govori da je njen kupac imao zaista vas na umu kad ju je kupovao!

Nadam se da cete mozda pronaci nesto sto bi mogli i vi da imate u asortimanu (recimo makete brodova, lepe solje, baterijsku pumpu http://www.nauticalia.com/uk-info/tools_and_gadgets/workshop/battery-operated_pump/95336.html , ili nesto slicno), jer je kod nas izbor takvih poklona ili jako mali ili je jako skup.

Pozdrav.  jhgf

Van mreže busa2

• Moderator
    • Mantra
« Odgovor #10 poslato: 11. Novembar. 2013. / 19:43:43 »
sceko; ma kakva ljutnja   wesdfvg (i molim te da na forumu zaobidjemo formalnost - bez persiranja )...
Sve si u pravu , moje zelje su velike ali kod nas u Srbiji pojam Nautike je tek zagrebao ono slovo N tako da sam ove godine bio u haosu ...zapoceo mnogo stvari i ne stizem ni deo toga da prenesem na forume .U zadnjih mesec dana sam bio dva puta u Italiji ,jednom u Nemackoj i Austriji i jednom u Hrvatskoj i sve u sluzbi prosirenja posla ...u martu mi stizu oko 400 novih artikala koji jesu bili u katalozima ali nisu bili standardni deo ponude , napokon u zavrsnim pregovorima da se na nasem trzistu nadju i kompletni asortimani VDO instrumenata i proizvodi TMC-a ...
A nauticke solje su vec porucene i prva tura od 200 komada treba da dodje za 10 dana (bice postavljeno a forum ).
Sto se tice brisaca rok bi trebao da bude sada u subotu (boze zdravlja ) jer se vecina robe koje nema porucuje ponedeljkom a stize iz Italije u prvu subotu. U svakom slucaju cim stigne javljam . jhgf

Van mreže sceka

• NF tim
  • *
    • GORO 3
« Odgovor #11 poslato: 11. Novembar. 2013. / 19:53:32 »
Dogovoreno, vidimo se onda uskoro.  jhgf

Van mreže marko

• NF clan
  • *
    • princess
  • Brod tip: Mikroplus 502
  • Dužina: 5 m
« Odgovor #12 poslato: 12. Novembar. 2013. / 06:06:25 »
A ima i ovde lepih stvari,a nisu ni mnogo skupe rfcdvb

www.compass24.ch

Van mreže sceka

• NF tim
  • *
    • GORO 3
« Odgovor #13 poslato: 19. Novembar. 2013. / 17:38:44 »
Samo da obavestim, brisac stigao i danas preuzet! Sve je bilo prema dogovoru, Busa svaka cast, od mene sve preporuke!  rfcdvb

Van mreže busa2

• Moderator
    • Mantra
« Odgovor #14 poslato: 24. Novembar. 2013. / 19:47:25 »
Hvala ! dodao bih da je meni zadovoljstvo jos vece jer uspesnost jednog trgovca dosta zavisi i od revnosnih kupaca koji znaju da postuju dogovor .
Elem :
Znam da neki iscekuju nove kataloge za 2014 !?  E pa stigli su .  Ali niko nista drasticno nije menjao odnosno uvodio , 20-ak novih artikala u celom katalogu ... jedino su malo pregledniji , uredjeniji  sto ukazuje na celokupnu situaciju . Bice uskoro postavljeni na sajtu www.tehnonautika.rs i naravno link na ovom forumu .

NF servisi

Plovila članova foruma

Vodostaj

Video

NF linkovi

Dunav - marine i pristani

Sava - marine i pristani

Prijatelji foruma

Tehnonautika