Autor Tema: Anlaser za Mercruiser 170  (Pročitano 584 puta)

0 člana i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže boka bay

• NF clan
  • *
    • Boka Bay
  • Brod tip: Four Vinns / Vista 238
  • Dužina: 7,50 m
Anlaser za Mercruiser 170
« poslato: 23. Novembar. 2017. / 08:21:02 »

Dragi forumaši,

Tražim već neuspešno , anlaser za ovaj 4-taktni motor .Bio bih vam zahvalan kada bi pogledali link i eventualno mi dali tip da li ga neko ima , ili da li ima ovaj motor da mi slika taj anlaser , jer mi svi majstori kažu da je veoma redak i da ću ga teško pronaći , a ja sam anlaser , prilikom kupnje motora za manjim brod izvadio , jer je "preskakao" i dao majstoru da ga sredi. Majstor je nestao , jer je sezonski radio u H-Novome, mobilni telefon mu je isključen , a meni su izrasle uši...Magareće!!!
Ali , idemo dalje...

link:

https://www.kupujemprodajem.com/Mercruiser-anlaser-52074931-oglas.htm?filter_id=

Hvala unapred za svaki savet , gde bih to mogao da nadjem.

Srdačan pozdrav iz Boke

Van mreže Nidza

• NF clan
  • *
  • Brod tip: Bora 3
  • Dužina: 9m
Odg: Anlaser za Mercruiser 170
« Odgovor #1 poslato: 23. Novembar. 2017. / 10:56:36 »
Imas 2 nacina za to, a posto ne znas tacno serijski broj anlasera, obrati se npr Nautec-u ili Inteh-u u Bgd koji su zastupnici Mercruiser-a pa mogu da ti kazu koji to anlaser ide na taj motor, a verovatno i da ti nabave ako nije bas neka istorija ili egzotika u pitanju, mada bi trebalo bar da znas smer rotacije motora ako nista drugo. Ako je stariji tip i ne mozes tim putem da resis, onda nakon sto saznas serijski broj bar, obratis se Grucom-u u Beogradu, oni verovatno mogu da ti nadju adekvatnu zamenu sa prethodno prikupljenim podacima. Ako dobijes stari nazad, isto mozes u Grucom-u da ga remontujes (ako nije bas bio pod slanom vodom).

Van mreže Zox

• NF clan
  • *
« Odgovor #2 poslato: 23. Novembar. 2017. / 16:10:13 »
Имаш нове у Немачкој. Контактирај продавца и види да ли шаље за Србију или да преузмеш на неки други начин.

http://www.simon-auto-shop.de/Starter-Anlasser-fuer-Mercruiser-OMC-Crusader

Van mreže boka bay

• NF clan
  • *
    • Boka Bay
  • Brod tip: Four Vinns / Vista 238
  • Dužina: 7,50 m
« Odgovor #3 poslato: 23. Novembar. 2017. / 16:51:59 »

Hvala veliko Zox / Hocu !

Srdačan pozdrav !

NF servisi