Autor Tema: Купујем војне канистере за гориво запремине 20L  (Pročitano 762 puta)

0 člana i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Zox

• NF clan
  • *
Kupujem polovnе vojnе kanisterе zapremine 20L (kao sa slike) ISKLJUČIVO: 
- aluminijumski
- u prvoj boji
- sa ispravnim zaptivačem.

Плаћам 1200,00 динара по канистеру као и трошкове транспорта курирском службом.

Контакт: 062730002 (Зоран)

Van mreže milivoj

• NF clan
  • *
  • Brod tip: Akvarius
  • Dužina: 9,70
Zox,

koliko ja znam, vojni kanisteri su obični metalni, a ne aluminijumski.
I budi oprezan sa polovnim kanisterima, osim spoljnog izgleda i ispravnog zatvarača, proveriti da  ne puštaju zaštitnu boju unutar kanistera. Prijatelj je kupio jedan takav preko oglasa, pa se pokajao.
A koliko vidim ti često ideš preko, kupi nešto novo i kvalitetno, i miran si godinama.

Van mreže marko

• NF clan
  • *
    • princess
  • Brod tip: Mikroplus 502
  • Dužina: 5 m
Zox,

I budi oprezan sa polovnim kanisterima, osim spoljnog izgleda i ispravnog zatvarača, proveriti da  ne puštaju zaštitnu boju unutar kanistera. Prijatelj je kupio jedan takav preko oglasa, pa se pokajao.
A koliko vidim ti često ideš preko, kupi nešto novo i kvalitetno, i miran si godinama.

Nista od Toga.Ja sm kupio vani,a nakon 2-3 punjenja otopilo nutarnju farbu pa sam morao cediti preko fine mrezice.I ovde i tamo ista roba.

Van mreže milivoj

• NF clan
  • *
  • Brod tip: Akvarius
  • Dužina: 9,70
marko,

ne kažeš gde si kupio te "falš" kanistere pa si loše prošao, da li na nekom buvljaku ili nekoj specializovanoj prodavnici. Ako je prava prodavnica, uvažiće reklamaciju.
Ja sam moje kupiio 90-tih u Mađarskoj, za sve ove godine (više od 30 godina!) upotrebe ostali su isti kao prvog dana, nikakvog trunja i otpadanja boje.

Van mreže budens72

• NF clan
  • *
    • Carpe Diem
  • Dužina: 10,3m
  • Marina: Dunavac
  • Osp: UMČ
Zox,

postoje i aluminijumski, ja imam jedan... samo su mnogo redji i retko ko ih prodaje jer su veciti  juhgfd

Van mreže marko

• NF clan
  • *
    • princess
  • Brod tip: Mikroplus 502
  • Dužina: 5 m
marko,

ne kažeš gde si kupio te "falš" kanistere pa si loše prošao, da li na nekom buvljaku ili nekoj specializovanoj prodavnici. Ako je prava prodavnica, uvažiće reklamaciju.
Ja sam moje kupiio 90-tih u Mađarskoj, za sve ove godine (više od 30 godina!) upotrebe ostali su isti kao prvog dana, nikakvog trunja i otpadanja boje.
Kupio sam uCH gde i zivim inisam ljubtelj buvljaka koih ovde i nema.Ne izmisljam.

Van mreže Zox

• NF clan
  • *
Купио сам до сада три алуминијумска канистера, а потребно ми је још толико.
Уколико неко има овакав канистер, а вољан га је продати може ми се обратити ради договора.

Van mreže Zox

• NF clan
  • *
Оглас је и даље активан.

Купујем метални, алуминијумски, војни канистер запремине 20 L у првој боји са исправним заптивачем.

Van mreže Zox

• NF clan
  • *
Купио сам укупно 4 војна алуминијумска канистера и оглас може у архиву.
Сви канистери су очувани у првој боји са исправним заптивачем и наравно видљивим траговима коришћења.

Ни с једним продавце нисам се цењкао, а трговао сам са четворицом. Цене алуминијумских канистера су биле следеће:

Први канистер је коштао 1000,00 дин., други и трећи су откупљени по 1200,00 дин., а четвртом је цена била 1500,00 дин.

NF servisi

Plovila članova foruma

Vodostaj

Video

NF linkovi

Dunav - marine i pristani

Sava - marine i pristani

Prijatelji foruma

Tehnonautika