Autor Tema: NOVI DECENTRALIZOVANI PRETRAŽIVAČ PRESEARCH- vreme je za promene..  (Pročitano 472 puta)

0 člana i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže joja

• NF clan
  • *
Ja sam se u ovaj kripto projekat ukljucio pre par meseci, jos u ICO fazi . Dosadilo mi je praćenje od strane  Googla i zatrpavanje reklamama.
Pretraživač je jaka konkurencija GOOGLu . Trenutno je dosao u BETA razvojnu fazu i krece u širenje .

Ova referrals faza je počela od pre neki dan i mislim da će ograničeo trajati. Rekoh, aj da zaradimo dodatno neki coin i da podelim ovo sa kolegam nautičarima   zhgvfcd
Sad je trenutak da se uključite i pomognete širenju projekta a i prikupite neki PREcoin i uključite se u kripto zajednicu.  frdxs

PRESEARCH je novi, decentalizovani, besplatni pretraživač baziran na blockchain tehnologiji ( kao BITCOIN) i u vlasništvu je zajednice.
( Koga zanima detaljno ovde je njihov WHITE PAPER https://www.presearch.io/uploads/WhitePaper.pdf )

Presearch je u Beta fazi i u ovom trenutku od pre neki dan, možete da se uključite, i zaradite samom registracijom 25 PRE COINA
a i samom pretragom plaćaju Vam po 0,25 Coina po pretrazi. Postoji i još drugih načina da prikupite još coina......istražite sami.

Evo ovde linka kako da se uključite
https://presearch.org/signup?rid=101569

Trenutna cena ovog koina na berzama je oko 0,25$.
https://coinmarketcap.com/currencies/presearch/

Moj je savet je da pošto svakako surfujete, koristići ovaj pretraživač, skupljate PREcoine i sačuvate ih.. i GOOGL je počeo slično a sad vredi neverovatno.
PRE-Tokeni su vaše akcije ili novčići koji se mogu menjati na berzi za druge kripto valute ili za novac ili usluge reklame ili robu kod oglašivača..

Njihov video

jhgf

Van mreže joja

• NF clan
  • *
Odg: NOVI DECENTRALIZOVANI PRETRAŽIVAČ PRESEARCH- vreme je za promene..
« Odgovor #1 poslato: 09. Maj. 2018. / 11:18:37 »
I da dodam , ovo nije neka ponzi sema. Svi koji se registruju mogu da aktiviraju referral linkove,
tako da ako se neko registruje neko preko vas i koristi bar 60 dana pretrazivac dobice  25 tokena.

Van mreže Mezija

• NF clan
  • *
    • Mezija
  • Brod tip: samogradnja
  • Dužina: 7.50
  • Osp: UMČ
« Odgovor #2 poslato: 09. Maj. 2018. / 11:30:53 »
I da dodam , ovo nije neka ponzi sema. Svi koji se registruju mogu da aktiviraju referral linkove,
tako da ako se neko registruje neko preko vas i koristi bar 60 dana pretrazivac dobice  25 tokena.

El korisnik mora da ima registrovan racun u menjacnici da bi primio tokene?

Van mreže joja

• NF clan
  • *
« Odgovor #3 poslato: 09. Maj. 2018. / 11:49:43 »
El korisnik mora da ima registrovan racun u menjacnici da bi primio tokene?
Mislim da ne mora. Mogu da stoje na njihovom sajtu.

Van mreže Mezija

• NF clan
  • *
    • Mezija
  • Brod tip: samogradnja
  • Dužina: 7.50
  • Osp: UMČ
« Odgovor #4 poslato: 09. Maj. 2018. / 12:05:40 »
Hvala za info.

Van mreže Dule

• NF tim
  • *
    • DIVAS
  • Brod tip: TY (u izgradnji)
  • Dužina: 13,5 m
  • MMSI: 279212134
  • Osp: Skipper 100 bt
« Odgovor #5 poslato: 09. Maj. 2018. / 12:32:38 »

Još jedna google igra. Kupili su sve. Ovo mi izgleda kao mst banka. Malo im mobilna telefonija pa hoće i bankarstvo.

Van mreže joja

• NF clan
  • *
« Odgovor #6 poslato: 09. Maj. 2018. / 13:29:41 »
Još jedna google igra. Kupili su sve. Ovo mi izgleda kao mst banka. Malo im mobilna telefonija pa hoće i bankarstvo.

Sve je moguce Dule..ovo je jos na pocetku. Tesko je proceniti sta ce da uspe..evo interesantnog teksta o PRESEARCU..
https://medium.com/@nickymoschopoulos/8-reasons-pre-is-brilliant-for-every-crypto-portfolio-d94ff49a998b

Van mreže Dule

• NF tim
  • *
    • DIVAS
  • Brod tip: TY (u izgradnji)
  • Dužina: 13,5 m
  • MMSI: 279212134
  • Osp: Skipper 100 bt
« Odgovor #7 poslato: 09. Maj. 2018. / 13:38:18 »
Pitanje je ko piše tekstove.
Slažem se da treba probati. Ako se može zaraditi, makar i u virtualnim apoenima, vredno je malo truda. Njima se isplati da za promociju plaćaju. A i testere. Kasnije će vratiti uloženo i zaraditi. To tako funkcioniše.

Nemaju svoju platformu, pretraživač... koriste google baze... zato mi to liči na širenje imperije google.

Stranicu kao njihovu sa google pretraživačem, tviterom i registracijom ja mogu da napravim za par sati. Ne vidim poentu osim uključivanja u bitkon trgovinu.

NF servisi

Plovila članova foruma

Vodostaj

Video

NF linkovi

Dunav - marine i pristani

Sava - marine i pristani

Prijatelji foruma

Tehnonautika