Autor Tema: Reparacija tende  (Pročitano 1959 puta)

0 člana i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sceka

• NF tim
  • *
    • GORO 3
  • Brod tip: Glastron GS249
  • Dužina: 7,6 m
  • Osp: UMČ
Reparacija tende
« poslato: 22. Maj. 2013. / 14:20:44 »
Već se duže vreme patim sa nalaženjem dobrog majstora za reparaciju moje tende (camper canvas-a).

Naime treba da se tenda reparira, zamene pokvareni rajferšlusi (ne svi možda ukupno 4 komada), zamene truli komarnici (ne svi samo neki), i da se tenda prilagodi drikerima (ili drikeri tendi) kako bi se lako montirala, da se po potrebi pojedini šavovi ponovo proštepaju i po potrbi zamene čičak trake na par mesta i to samo u ćoškovima gde se spajaju dve strane tende. Postojeće platno je celo i nije pocepano a plastike su već zamenjene.

Ako imate neku preporuku (lepo bi bilo i orijentacionu cenu), molio bih vas za pomoć.

Prilažem i sliku (slika prikazuje trenutno stanje, tj. snimljeno je pre nedelju dana):

Van mreže deda

• NF tim
  • *
  • Osp: UMČ
Odg: Reparacija tende
« Odgovor #1 poslato: 22. Maj. 2013. / 16:07:22 »
Nas drug Hummer iz N.Sada !!

www.aqua-tex.net

Van mreže milivoj

• NF clan
  • *
  • Brod tip: Akvarius
  • Dužina: 9,70
Odg: Reparacija tende
« Odgovor #2 poslato: 23. Maj. 2013. / 01:14:39 »
Sale (aqua-tex) je dobar momak i odličan majstor. Radio je meni, kao i mnogima ovde u Novom Sadu, i nisam čuo da je iko imao primedbi. Nazovi ga (možeš se slobodno pozvati i na mene), i dogovori za pregled stanja i potrebne reparacije. Od toga će ti zavisiti i cena. Ali računaj na to, da će ti morati skinuti tendu i odneti na nekoliko dana, pa moraš obezbediti neko privremeno prekrivanje čamca.

NF servisi

Plovila članova foruma

Vodostaj

Video

NF linkovi

Dunav - marine i pristani

Sava - marine i pristani

Prijatelji foruma

Tehnonautika