Forum > Sam svoj majstor

Sajle komandi

(1/3) > >>

deda:
Jos krajem prosle sezone primetio sam da prilikom ubacivanja u rikverc sajla otezano radi ali nisam odmah proverio o cemu se radi i , naravno ispalo je gore !Postavim motor , prikacim komande ali sajla menjaca , ni makac ! Nije bilo druge nego pokusati da sam to saniram ! Sve lepo rastavim i "na suvo" sajla klizi kao po loju !! Jos cudnije , kada sajlu povlacim sa onog kraj koji je kod motora nema nikakvih problema dok prilikom povlacenja sajle sa onog kraja koji ide u rucicu ima kocenja i zapinjanja ! Elem , pozovem u pomoc VD 40 , ostavim da odstoji dva dana i vec ima pomaka ! Ponavljam postupak ponovo , pa cu videti kuda stvar ide !

deda:
Kada nesto bez potrebe radis brzo , napravis sam sebi problem ! Elem posto je sajla mnogo bolje radila posle tretmana VD-om uzmem ja da je razradjujem . Svakim potezom sajla sve bolje radi , ja pevam raspolozen i u zanosu ubrzam ritam ! Rezulta ...ovaj kraj sajle sa slike zavrsio je u Dunavu !! plokmjnfbv  Elem , sada bar nemam vise opcija za saniranje problema ! Nova sajla ili nove komande ! Jednostavno resenje !!

sale.m 79:
Da nisi ti mozda baksuz kjhgfhgf kjhgfhgf kjhgfhgf

deda:
Stvarno nemam zelju da se previse nerviram oko toga ! Ukoliko resim tj. pronadjem nastavak , dobro a ako ne moze camac da se vozi i na rucicu ! Isto ide camac i na volan i na rucicu !! yxcvb

sale.m 79:
Deda da nisi nesto pomeso sajle.Slikao si komandu gasa i menjaca a pominjes volan.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju