Autor Tema: Jetten 35 - Mini Mega Jahta  (Pročitano 1859 puta)

0 člana i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sceka

• NF tim
    • GORO 3
  • Brod tip: Glastron GS249
  • Dužina: 7,6 m
  • Osp: UMČ
Jetten 35 - Mini Mega Jahta
« poslato: 26. Jun. 2013. / 09:35:55 »
Mini Mega Jahta od firme Jetten.

Izgleda zaista fantastično, na prvi pogled deluje da je jako velika jahta a ne samo 10,5m!  rfcdvb

Dostojan takmac Carver-u a čini mi se i jeftinija, naime cena Carver-a je 250,000 EUR a Jetten-a 197,000 EUR, bez PDV i to za Carver još i transportni troškovi iz Amerike plus. Šta ti misliš Dule?

Više podataka na: http://www.jettenyachting.com/Jetten-series/Jetten35AC

Van mreže Dule

• NF tim
  • *
    • DIVAS
  • Brod tip: TY (u izgradnji)
  • Dužina: 13,5 m
  • MMSI: 279212134
  • Osp: Skipper 100 bt
Odg: Jetten 35 - Mini Mega Jahta
« Odgovor #1 poslato: 26. Jun. 2013. / 10:16:12 »
Gde je tu prostor za boravak po lepom vremenu?
Kod brodova sa zadnom kabinom to je, uglavnom prostor iznad nje ali je nizi od upravljackog dela. Ovde ne vidim taj drugi nivo koji je uobicajen.
Po meni lose resenje za, ipak, mali brod. Nema mesta za pecanje  tfrdx  . Ili si gore na vetrometini i suncu ili u zatvorenim kabinama. Ja ne vidim njegovu prakticnu stranu za boravak na vodi od, recimo 15 dana u kombinaciji sa kupanjem, pecanjem, plovidbom...
Mozda za severna mora gde nema kupanja a niste pecaros. Za krstarenje izmedju santi leda....
Za nase podneblje je najbolja otvorena krma sa tvrdim krovom koja pruza bas te mogucnosti.. pecanje, kupanje a da ipak niste previse izlozeni cudima vremna. Brodovi sa zadnjom kabinom su malo kompforniji ali se gubi taj neposredni kontakt sa vodom.

NF servisi

Plovila članova foruma

Vodostaj

Video

NF linkovi

Dunav - marine i pristani

Sava - marine i pristani

Prijatelji foruma

Tehnonautika